קצת עלינו

זיז קוסנפט בע"מ
חברת זיז הוקמה בשנת 2008. אנו עוסקים בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים לתחום הבטיחות בגובה, חילוץ והצלה, ומוצרים לפעילויות שונות בגובה .
מאז הקמתה, חברת זיז מפתחת מוצרים רבים ומגוונים הנדרשים לשוק החילוץ וההצלה כאשר הבנת דרישות הלקוח, אפיון המוצר ובחירת חומרי הגלם המתאימים עומדים בראש סדרי העדיפויות ומובילים את המוצר להצלחה בטוחה.

יתרונותיה של חברת זיז הינם ביכולת הפיתוח הייחודית אשר נובעת ממכשור מתקדם, מתקני בדיקה ותקינה שפותחו בחברה, שימוש בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר בשוק ובעיקר מההון האנושי והידע רב השנים של הצוות אשר בראשם עומד מייסד החברה והבעלים– יניר נחמיה. יניר, אשר פועל בתחום הגובה והחילוץ משנת 1994 יניר עסק במגוון פעילויות הגובה בהם חילוץ ושימוש במוצרי בטיחות, שיווק מוצרים מיובאים וכן הדרכת עובדים ומדריכים,
חברת זיז החלה את פעילותה במכירות לגופי ההצלה בישראל, ומשווקת כיום את מוצריה לגופים רבים נוספים העוסקים בחילוץ, ליחידות מבצעיות וארגונים העובדים בגובה בארץ ובעולם. בין לקוחות החברה כיום נמנים: חברת חשמל, מקורות ובזק. יחידות מובחרות בצה"ל ביניהם: בי"ס ללוט"ר, שייטת, יחידת חילוץ והצלה בהיטס, משטרת ישראל ושירותי כיבוי והצלה ובנוסף, בין לקוחותינו גם חברות פרטיות העוסקות בשיווק ואספקת ציוד לתעשיית העבודה בגובה בארץ באירופה ובארה"ב.

מוצרי זיז השונים מרכיבים בתוכם פיתוח חדשני לבקרת נפילה וזיהויי שחיקת חומרי גלם.
אנחנו ב"זיז קונספט" מספקים שירות תיקונים מידי לכל הציוד המיוצר במפעלנו.
כחלק מבקרת האיכות של החברה, אני עומדים בכל דרישות האיכות המחמירות ליצרניי ציוד בטיחות והצלה ובעלי תו תקן האיכות של 9001:2008 ISO .
מוצרי החברה עברו מבדקי תקינה על ידי מכון תקינה אירופאי לתקני EN ו-CE.
הפיתוח מתבצע תוך שימוש בחומרי גלם בעלי תקינה בינלאומית.
חזון:
החזון שלנו הוא להיות חלוצים בתחום ייצור הרתמות והציוד הנלווה לבטיחות בגובה בישראל.
כיום זיז מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים הדרושים לשוק המקומי כחלופה מועדפת למוצרים המיובאים.
חברת זיז רואה עצמה - "הבית" למתן מענה יצירתי ומקצועי לבעיות ממשיות בלתי פתורות לכלל תעשיית הגובה, החילוץ וההצלה. אנו בונים את פעילותינו על מנת להיות הגוף העיקרי במתן מענה ושירותים מקצועיים ה'תפורים' לדרישותיהם של לקוחותינו.
בנוסף על פעילות החברה לקידום הפיתוח והייצור בארץ, בחברת זיז אנו מאמינים ביכולתנו להשפיע ולחדש מוצרים עבור שאר העולם ולמעשה כבר התחלנו לייצא ציוד לאירופה וארה"ב, מתוך הכרות עם המוצרים המוצעים בעולם ותוך שימוש בידע המקצועי של בעלי החברה והצוות ברור לנו כי יש בנו את היכולות לחידוש רב בתחום.

יניר נחמיה – מנכ"ל ובעלים
יניר החל את עיסוקו בתחומי הגובה בשנת 1994 בהם עסק במגוון פעילויות הגובה והחילוץ תוך שימוש במוצרי בטיחות בגובה, שיווק מוצרים מיובאים וכן הדרכת עובדים ומדריכים בגובה. יניר הוסמך ופעל כמדריך ומומחה לציוד בטיחות בגובה, מדריך ספורט אתגרי, שימש כיועץ בנושאי עבודה ובטיחות בגובה, ספורט וחילוץ אלפיני, חילוץ אורבני ובחירת ציוד בטיחות וחילוץ, לגופים הגדולים במשק כגון: שרותי כבאות והצלה, משרד הביטחון, חברת חשמל, צה"ל, בז"ן ועוד.

 רואי (צ'ונג) קינן - מנהל פיתוח
 צ'ונג החל את פעילותו כמדריך גלישת מצוקים בשנת 1988 ומאז תחום הגובה הוא חלק בלתי נפרד ממנו.      לאורך השנים הוא עסק במגוון תחומי הגובה מטיולי טיפוס בעולם ועד עבודות גובה.
 בשנים האחרונות התרכז בתחום התעשייתי כמדריך למקצועות עבודות הגובה, צ'ונג בעל ההכשרות :
-מדריך גלישה מצוקים-וינגייט.
-מדריך בכיר לעבודה בגובה-משרד התמ"ת.
-מנהל מקצועי לטיפוס תרנים-משרד התמ"ת.
-מנהל מקצועי לגולשי מעטפת-משרד התמ"ת.
-מלווה טיולים לחו"ל-המרכז ללימודים גאוגרפיים.
כישוריו של צ'ונג מאפשרים לו להבין את צרכי השוק והחברה ובכך לפתח מוצרים,לנהל ולתאם את הפעילות השוטפת, לפקח ולהוציא לפועל את הפרוייקטים השונים בחברה באופן היעיל ביותר.

אדם– אחראי תחום ציוד לוט"ר (לוחמה בטרור)
בשירותו הצבאי שירת אדם בשייטת כקצין פריצה ולחימה בגובה .
במסגרת הכשרותיו בשייטת הוסמך אדם בתחום לחימה בגובה, קופי טרור וטג"ח.
במהלך שירותו הצבאי היה אדם אחראי על תכנון והוצאה לפועל של מבצעים רבים בתחום הגובה
כמו גם הכשרת הלוחמים, כחלק בלתי נפרד מהעבודה הסדירה של האימונים והחלפת הידע
בתחום הלוחמה בגובה קיים אדם שתופי פעולה עם כל יחידות לוחמה בטרור והשתלטות בצבא .
אדם מביא אלינו ל-"זיז" את הידע הרב שצבר בנסיונו בשירותו הצבאי העשיר כלוחם וקצין פריצה
ולחימה בגובה לצורך פיתוח מדויק של מוצרים מבצעיים בתחום זה בחברתנו.
 


ויביט - בניית אתרים